Forum Litecoin Polska

Największe forum o ekonomii, inwestowaniu, Litecoin i innych kryptowalutach w Polsce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Jestem tu nowy i chciałem się przywitać 
Autor Wiadomość
Ekspert
Awatar użytkownika

@termitek12
termitek12 pisze:
Siema, totalne beznadzieja, ze nie mozna pisac postwo ani zakladac nowych tematow, no bo co tu robic?

:?:

Przecież napisałeś post, więc chyba jednak można :)

Odnośnie zakładania nowych tematów, to nie przeczytałeś chyba tego postu, który wyjaśnia jak funkcjonuje system antyspamowy na tym forum:
viewtopic.php?f=74&t=27

Możesz pisać posty i zakładać nowe tematy po napisaniu pierwszego posta w tym temacie, w którym to właśnie zrobiłeś :)

YouTube
GIEŁDY KRYPTOWALUT - wiadomości, opinie oraz ranking giełd i kantorów kryptowalut

12 lis 2015, 17:20
Wyświetl profil WWW
Nowy użytkownik

Witka prezes kurcze wpłaciłem niczym szaleniec 7btc na giełdę cryptsy.com i nie mogę teraz z tego bagna wyjść masz jakiś pomysł jak się z stamtąd wydostać ssaaport pisze że mają jakieś problemy z przelewami ale to mi wygląd na niezły kanał .... kurcze ma ktoś jakiś pomysł .///...... proszę o pomoc i odradzam ten portal wielki MINUS stach tam trzymać cokolwiek

17 lis 2015, 21:51
Ekspert
Awatar użytkownika

@naskalnik
Mam pomysł, napisz do suportu żeby anulowali Ci tą wypłatę BTC, którą zleciłeś. Następnie kup DOGE i je wypłać, jeszcze niedawno doge bez problemów i opóźnień wychodziły z cryptsy, wiele osób to potwierdzało.

YouTube
GIEŁDY KRYPTOWALUT - wiadomości, opinie oraz ranking giełd i kantorów kryptowalut

17 lis 2015, 23:10
Wyświetl profil WWW
Użytkownik

Dzień dobry.
Bardzo fajne forum szczególnie viewtopic.php?f=10&t=418&start=100

12 gru 2015, 18:10
Nowy użytkownik

Witam wszystkich serdecznie!:)

17 gru 2015, 11:45
Użytkownik

Witam również.

22 gru 2015, 00:38
Użytkownik

Witam wszystkich,
nazywam się Marek.
Tematyka forum bardzo przypada mi do gustu, skusiłem się więc na rejestrację.
Szkoda, że forum użytkuje wąskie grono osób, ale ma to też swoje plusy.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

04 sty 2016, 15:15
Profesjonalista

Witam wszystkich.

Wszędzie "nie mogę" hehehe więc zadam tutaj pytanie, które mnie nurtuje.

Skoro się nie opłaca kopać to czemu nie ma wysypu tych nieopłacalnych koparek w sprzedaży?
Nie śledzę na bieżąco ofert, ale jakoś tak ubogo na alledrogo z koparkami, a jak już ktoś coś sprzedaje to cena zaporowa... Miałem kilka tych usn 333hm/s i sprzedałem parę lat temu chyba po 50zł, a obecnie na alledrogo tylko jeden sprzedawca po 99zł sztuka... Czyli błąd, że sprzedałem :roll:
Skoro tak się nie opłaca to czemu nie sprzedają tego złomu po 10zł??
A te wszystkie asic co były po 50tys? Czemu nikt tego nie sprzedaje w cenie obudowy czy zasilacza??

Dziękuję za proste wyjaśnienie.

07 sty 2016, 14:17
Ekspert
Awatar użytkownika

Odpowiedź może być banalnie prosta, skoro ktoś kupił koparkę za 50 tys. to woli ją trzymać w domu jako podstawkę pod kwiatki lub kopać dokładając do interesu, niż sprzedać ją za 1000 zł. Tak niestety większość ludzi podchodzi do inwestycji, np. na forexie pielęgnują stratne pozycje a zamykają szybko zyskowne.

YouTube

07 sty 2016, 14:23
Wyświetl profil WWW
Profesjonalista

"...skoro ktoś kupił koparkę za 50 tys. to woli ją trzymać w domu jako podstawkę pod kwiatki..."

Auta kupowane parę lat temu po 50 tys, pomimo spadku wartości co najmniej przez pół, nikt nie trzyma w ogródku i nie hoduje kwiatków w bagażniku...
Są tacy co próbują swoje fury sprzedać w tej samej cenie, ale i tacy co wyprzedają jak leci.
Tymczasem z koparkami jest insza i dla mnie ciut dziwna sytuacja...

07 sty 2016, 14:35
Ekspert
Awatar użytkownika

Aut nie traktują jak inwestycji tylko kupują żeby nimi jeździć, na koparkach chcieli zarobić ale nie wyszło i zamiast ciąć straty od razu, to czekają bez końca, aż może coś się zmieni i trudność np. nagle spadnie o 90 %.

YouTube

07 sty 2016, 14:40
Wyświetl profil WWW
Użytkownik

Witam. To konto oficjalnego przedstawiciela giełdy bitmaszyna.pl.

23 lut 2016, 22:48
Profesjonalista

bitmaszyna.pl pisze:
Witam. To konto oficjalnego przedstawiciela giełdy bitmaszyna.pl.

A witamy, witamy w naszej OAZIE ciszy i uwielbienia :mrgreen:
Hymn nasz jest krótki i łatwy do zapamiętania (muzyka jak do "wlaz kotek"):
PREZIO RZĄDZI! PREZIO RADZI! PREZIO NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI!!

Przesłuchania prowadzę OSOBIŚCIE po wcześniejszym podaniu setki 70% siwuchy na przesmarowanie strun w celu osiągnięcia górnego C hehehee

29 lut 2016, 23:29
Profesjonalista

Prezesie czuję wiosnę :twisted:
Kiedy impreza??
Terminy trza podać wcześniej co by jakieś promocje na dojazd wyłapać hehheee

"Jestem nowy i chciałem się przywitać" - bleeeee...

Od dzisiaj każdy NOWY przywozi 2 litry na impre!
I nie ma, że to czy tamto!!

Jestem zalany w sam raz aby zawołać: DYMAĆ ADMINA!!

Zdecudowanie i nieodwułalnie nie nadaję się do życia w normalnym społeczeństwie... Wrzućcie ludzie na luza i wypijcie co najmniej kelonka za moje zdrowie :mrgreen:
DZIEKUJĘ

PS
Jak kto lubi to może się za mnie nawet pomodlić hehehee
Pamiętacie tą scenę z filmu "MUMIA" kiedy taki dupek miał na szyi medaliki z wieloma wyznaniami i nawet skubaniec umiał w każdym języku coś nawijać?
TO GO URATOWAŁO!
Więc możecie się za mnie nawet pomodlić hahahahaaa
DOBREGO NIGDY ZA WIELE buahahahaaaa

PS2
Kulturanie powiem: SRY admin hehehee
Znacxyt SORRY ;)

PS3
Każdy nowy wysyła te 2 litra na dowolny paczkomat w Krośnie i zamieszcza na forumie dane do odbioru paczki!
Jak Admin się upije to i regulamin forum poprawi :roll:

PS$ ale mam wenę!
Ludzie rozruchajmy to forum trochę 8-)
Jak kto chce to może nawet rozruszać :twisted:

Ostatnio zmieniony 04 mar 2016, 22:57 przez GiMiK, łącznie zmieniany 1 raz

04 mar 2016, 22:43
Użytkownik

GiMiK, niektórzy tu są nietrunkowi, liczę że wybaczysz :D za to na modlitwę możesz liczyć. ;)

04 mar 2016, 22:56
Profesjonalista

hanomag pisze:
GiMiK, niektórzy tu są nietrunkowi, liczę że wybaczysz :D za to na modlitwę możesz liczyć. ;)

Szczerze dziękuję :)

Biorąc pod uwagę ilu już się za mnie modli to zimną posadkę w piekle mam zaklepaną :twisted:

PS
Nietrunkowi ale jarający też są tu mile widziani :mrgreen:
Śiwa z Tobą Przyjacielu!

04 mar 2016, 22:59
Admin
Awatar użytkownika

GiMiK pisze:
Ludzie rozruchajmy to forum trochę 8-)
Jak kto chce to może nawet rozruszać :twisted:

Jestem za ale ja też jestem raczej mało pijący.

Jestem za jakością a nie ilością, a w dzisiejszym świecie to raczej rzadkość. Można zrobić z forum ekonomicznego jarmark ale chyba to nie jest dobry pomysł, czyli teksty o wszystkim i o niczym są raczej niemile widziane, za to o kryptowalutach i ekonomi jak najbardziej. Reszta będzie lądowała w śmietniku. Jest cała masa forów gdzie trzeba się przebić przez całą masę lania wody, sprzeczek, i innych wypełniaczy żeby dotrzeć do meritum. Na tym forum oszczędzamy ludziom czas czytania nic nie wnoszących postów.

@GiMiK
Osobiście nic nie mam do nikogo, może robić sobie co chce ale pisanie w kółko o piciu wódy staje się już nudne, żeby nie okazało się, że jak bym wyciął wszystko z Twoich postów co jest związane z piciem to zostałoby niewiele cennej treści. Szkoda tylko, że trzeba się przebijać przez całą masę wypełniaczy żeby do niej dotrzeć, a prościej dla wszystkich byłoby gdyby została tylko sama cenna treść, no dobra uśmieszki też mogą być ;)

04 mar 2016, 23:13
Profesjonalista

prezes pisze:
Aut nie traktują jak inwestycji tylko kupują żeby nimi jeździć, na koparkach chcieli zarobić ale nie wyszło i zamiast ciąć straty od razu, to czekają bez końca, aż może coś się zmieni i trudność np. nagle spadnie o 90 %.

Jak temat o opłacalności kopania to wszyscy krzyczą nieeeeee!
Ale potem wyjadacze skupują gdzie się da karty 280x do kopania i już nie poprawiają postów, że obecnie to trzeba i można opłacalnie kopać to i to :)
Takie tam normalne dymanie owieczek :twisted:

09 mar 2016, 00:45
Ekspert
Awatar użytkownika

Kopanie jest tylko dla starych wyjadaczy, inni mają małe szanse żeby cokolwiek zarobić, a i starzy wyjadacze nierzadko dokładają do interesu nawet o tym nie wiedząc. Bezpieczniejsze, prostsze, szybsze i bardziej opłacalne jest zakupienie danej waluty a nie jej kopanie.

YouTube

09 mar 2016, 07:00
Wyświetl profil WWW
Profesjonalista

Widzisz Mistrzu - publikujesz dla gawiedzi analizy techniczne... Co wymaga sporo pracy i praktycznie oprócz szacunku nic za to nie masz... Szacun!
Nie spotkałem się, a może nie znalazłem podobnej pomocy od starego wyjadacza w sprawie kopania...
Teoretycznie powinno górnikom zależeć aby kolejny dołączył, ponieważ wzmacnia to walutę - obojętnie jaką...
W praktyce jednak każdy wyjadacz cichcem kopie co się da (sytuacja z kartami 280x)...
Wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma możliwość to powinien próbować - na naukę nigdy nie jest za późno!
Nie należy tak zniechęcać zapaleńców, że się nie opłaca...
Ja się poddałem z biedy - mam tylko aero, a na tym się nie da pociągnąć, bo trzeba by co godzinę wstawać...
Jak się dorobię przyzwoitego neta to z ciekawości wrócę do górnictwa chociażby dla samej satysfakcji kopania systemu w dupę :twisted:

09 mar 2016, 23:21
Ekspert
Awatar użytkownika

GiMiK pisze:
Jak się dorobię przyzwoitego neta to z ciekawości wrócę do górnictwa chociażby dla samej satysfakcji kopania systemu w dupę :twisted:

Większość nie stać na taki luksus, czego nie można już powiedzieć o systemie ;)

YouTube

10 mar 2016, 10:32
Wyświetl profil WWW
Użytkownik

Cześć

Zarejestrowałem się bo już od dawna wpadałem tiu poczytać analizy techniczne BTC a teraz ETH ;)

Prezes dobra robota!

ps ciekawe czy odszyfrujecie mój nick

13 mar 2016, 11:13
Użytkownik
Awatar użytkownika

Witamy! :)

Miło nam zagościć na Litecoin Polska :)

20 wrz 2016, 22:29
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3